Masz pytania ?   +48   510 181 210
Pensjonat

PENSJONAT DLA KONI

Stajnia Ranczo Oregon mieści się w malowniczej miejscowości Kampinos (30 km od Warszawy). Zielone padoki przylegają bezpośrednio do Puszczy Kampinoskiej.

Dla naszych pensjonariuszy w ofercie posiadamy boksy o różnych wielkościach w zależności od potrzeb konia zarówno w stajni murowanej jak i angielskiej.

Konie w ciągu dnia od świtu do zmierzchu przebywają na dużych ogrodzone pastwiska o powierzchni ok. 5 ha. Podczas zimy konie są przestawiane na padoki zimowe na których dostają w ciągu dnia siano. Nasze konie są karmione paszą treściwą dwa razy dziennie jeżeli jednak istnieje taka potrzeba mogą być sprowadzane w ciągu dnia na posiłek.

Stajnia posiada hale o wymiarach 18x36, plac zewnętrzny do jazdy wraz z kompletem przeszkód oraz lonżownik z oświetleniem o średnicy 19 m.

Bezpośrednio z naszej stajni jest wyjście do Kampinoskiego Parku Narodowego gdzie znajdują się piękne tereny do wielogodzinnych przejażdżek.

Przyjmujemy także źrebięta na odchów jak również konie starsze na emeryturę.

Do dyspozycji również Paddock Paradise dla chętnych. Koszt pensjonatu wraz z wypasem na Paddock Paradise do ustalenia indywidualnie.

Zapewniamy całodobową fachową opiekę nad koniem, w razie potrzeby współpracujemy z lekarzem weterynarii oraz kowalem.

Do dyspozycji jeźdźca siodlarnia, pokój socjalny, toaleta oraz prysznic.

Plac zewnętrzy o wymiarach ... wraz z kompletem przeszkód.
more >

Nasze pastwiska o powierzchni całkowitej ok. 5 ha
more >

Lonżownik o średnicy 19 m.
more >

Hala pneumatyczna o wymiarach 18x 36 m.
more >